Kontaktuppgifter

Nylands Minneslots

Köpmannavägen 6
02100 Esbo
tel. 0400 364 453
toimisto@espoonmuisti.fi

Raseborgs kansli

Centralgatan 65
10300 Karis

Träskändas kansli

Mannilavägen 44 A
04400 Träskända
 

Sanna Suvisalmi

Verksamhetsansvarig
tel. 040 735 1818
e-post: sanna.suvisalmi@espoonmuisti.fi
 

Jonna Savolainen

Minneshandledare
Esbo och Grankulla, finskspråkig verksamhet
tel. 040 542 5253
e-post: jonna.savolainen@espoonmuisti.fi
 

Andrea Lorenz-Wende

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, finskspråkig verksamhet
tel. 040 516 3351
e-post: andrea.lorenz-wende@espoonmuisti.fi
 

Ida Mitchell    

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, svensk- och finskspråkig verksamhet
tel. 040 170 6771
e-post: ida.mitcell@espoonmuisti.fi
 

Tanja Varpalahti  

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, finsk- och svenskspråkig verksamhet
te. 040 743 3158
e-post: tanja.varpalahti@espoonmuisti.fi
 

Maija Hakala

Minneshandledare
Raseborg, Kyrkslätt och Sjundeå, finskspråkig verksamhet
tel. 040 752 7866
e-post: maija.hakala@espoonmuisti.fi
 

Hanna Strandell  

Minneshandledare
Raseborg, Hangö och Ingå, svensk- och finskspråkig verksamhet
tel. 0400 321 239
e-post: hanna.strandell@espoonmuisti.fi
 

Laura Närhi

Minneshandledare
Träskända, Kervo, Tusby och Nurmijärvi, finskspråkig verksamhet
tel. 040 136 7977
e-post: laura.narhi@espoonmuisti.fi
 

Pia Niiranen

Minneshandledare
Träskända, Kervo, Tusby och Nurmijärvi, finskspråkig verksamhet
tel. 040 739 5146
e-post: pia.niiranen@espoonmuisti.fi