Nylands Minneslots

Esbos kansli

Köpmannavägen 6
02100 Esbo
tel. 0400 364 453
toimisto@espoonmuisti.fi

Sanna Suvisalmi
Verksamhetsledare
tel. 040 735 1818
e-post: sanna.suvisalmi@espoonmuisti.fi

Viviane Azéma

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, finsk- och svenskspråkig verksamhet
tel. 040 516 3351
e-post: viviane.azema@espoonmuisti.fi

Asta Koskinen

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, finskspråkig verksamhet
tel. 040 542 5253
e-post: asta.koskinen@espoonmuisti.fi

Lotta Parkkola

Minneshandledare
Esbo, Grankulla och Vanda, finskspråkig verksamhet
tel. 040 743 3158
e-post: lotta.parkkola@espoonmuisti.fi

Raseborgs kansli

Centralgatan 65
10300 Karis

Maija Hakala

Minneshandledare
Raseborg, Kyrkslätt och Sjundeå, finskspråkig verksamhet
tel. 040 752 7866
e-post: maija.hakala@espoonmuisti.fi

Hanna Strandell  

Minneshandledare
Raseborg, Hangö och Ingå, svensk- och finskspråkig verksamhet
tel. 0400 321 239
e-post: hanna.strandell@espoonmuisti.fi

Träskändas kansli

Foxcenter, Wärtsilänkatu 61
04400 Träskända

Laura Närhi

Minneshandledare
Träskända, Kervo, Tusby och Nurmijärvi, finskspråkig verksamhet
tel. 040 136 7977
e-post: laura.narhi@espoonmuisti.fi

Pia Niiranen

Minneshandledare
Träskända, Kervo, Tusby och Nurmijärvi, finskspråkig verksamhet
tel. 040 739 5146
e-post: pia.niiranen@espoonmuisti.fi