Uudenmaan Muistiluotsi

Kauppamiehentie 6

02100 Espoo

puh.0400 364 453

toimisto@espoonmuisti.fi

Raaseporin toimisto

Centralgatan 65/ Keskuskatu 65

10300 Karis/10300 Karjaa

Järvenpään toimisto

Mannilantie 44 A

04400 Järvenpää

 

Sanna Suvisalmi

Toiminnasta vastaava
Uudenmaan Muistiluotsi
puh. 040 735 1818
email. sanna.suvisalmi@espoonmuisti.fi

Muistiluotsi-toiminta, toiminnan kehittäminen, hallinto, viestintä.

Jonna Savolainen

Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa, Kirkkonummi
puh. 040 542 5253
email. jonna.savolainen@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Yhdistystoiminta.

Andrea Lorenz-Wende

Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 516 3351
email. andrea.lorenz-wende@espoonmuisti.fi

Ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Avoimet muistitreeniryhmät.

Ida Mitchell

Muistiohjaaja/Minneshandledare
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 170 6771
email. ida.mitchell@espoonmuisti.fi

Ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Vapaaehtoistoiminta. 

Tanja Varpalahti

Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 743 3158
email. tanja.varpalahti@espoonmuisti.fi

Ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Vapaaehtoistoiminta. 

Maija Hakala

Muistiohjaaja
Raasepori, Siuntio, Kirkkonummi
puh. 040 752 7866 
email. maija.hakala@espoonmuisti.fi

Suomenkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Länsi-Uusimaa. 

Susanna Öster

Minneshandledare
Raseborg, Hangö, Ingå
tel. 0400 321 239
email. susanna.oster@espoonmuisti.fi

Ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Länsi-Uusimaa.

Laura Närhi

Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 136 7977
email. laura.narhi@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Keski-Uusimaa.

Pia Niiranen

Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 739 5146
email. pia.niiranen@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Keski-Uusimaa. 

Nelli Laurila

Toimistoassistentti
Espoo
puh. 040 195 9205
email. nelli.laurila@espoonmuisti.fi

Toiminnan alustavat tehtävät ja markkinointi, yhdistyksen jäsenrekisteri.