Uudenmaan Muistiluotsi

Tulostettava yhteystiedot-tiedosto (pdf)

Espoon toimisto

Kauppamiehentie 6
02100 Espoo
puh.0400 364 453
s-posti: toimisto@espoonmuisti.fi

Sanna Suvisalmi
Toiminnasta vastaava
Uudenmaan Muistiluotsi
puh. 040 735 1818
s-posti: sanna.suvisalmi@espoonmuisti.fi

Muistiluotsi-toiminta, toiminnan kehittäminen, hallinto, viestintä.

Andrea Lorenz-Wende
Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 516 3351
s-posti: andrea.lorenz-wende@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Yhdistystoiminta.

Ida Mitchell
Muistiohjaaja/Minneshandledare
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 170 6771
s-posti: ida.mitchell@espoonmuisti.fi

Ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Vapaaehtoistoiminta. 

Tanja Varpalahti
Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 743 3158
s-posti: tanja.varpalahti@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu. Vapaaehtoistoiminta. 

Jonna Savolainen
Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa, Kirkkonummi
s-posti: jonna.savolainen@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta pääkaupunkiseutu.

Raaseporin toimisto

Centralgatan 65/ Keskuskatu 65
10300 Karis/10300 Karjaa

Maija Hakala
Muistiohjaaja
Raasepori, Siuntio, Kirkkonummi
puh. 040 752 7866 
s-posti: maija.hakala@espoonmuisti.fi

Suomenkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Länsi-Uusimaa.

Hanna Strandell
Minneshandledare
Raseborg, Hangö, Ingå
tel. 0400 321 239
s-posti: hanna.strandell@espoonmuisti.fi

Ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Länsi-Uusimaa.

Järvenpään toimisto

Mannilantie 44 A
04400 Järvenpää

Laura Närhi
Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 136 7977
s-posti: laura.narhi@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Keski-Uusimaa.

Pia Niiranen
Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 739 5146
s-posti: pia.niiranen@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Keski-Uusimaa. 

Elina Taipale
Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 542 5253
s-posti: elina.taipale@espoonmuisti.fi

Muistikahvila- ja ryhmätoiminta Keski-Uusimaa.