Uudenmaan Muistiluotsi

Tulostettavat yhteystiedot (pdf)

Espoon toimisto

Kauppamiehentie 6
02100 Espoo
puh. 0400 364 453
s-posti: toimisto@espoonmuisti.fi

Sanna Suvisalmi
Toiminnanjohtaja
Uudenmaan Muistiluotsi
puh. 040 735 1818
s-posti: sanna.suvisalmi@espoonmuisti.fi
Muistiluotsi-toiminta, toiminnan kehittäminen, hallinto, viestintä.

Viviane Azéma
Muistiohjaaja/Minneshandledare
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 516 3351
s-posti: viviane.azema@espoonmuisti.fi
Suomen- ja ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Asta Koskinen
Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 542 5253
s-posti: asta.koskinen@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Ida Mitchell
Muistiohjaaja/Minneshandledare
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 170 6771
s-posti: ida.mitchell@espoonmuisti.fi
Suomen- ja ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Lotta Parkkola
Muistiohjaaja
Espoo, Kauniainen, Vantaa
puh. 040 743 3158
s-posti: lotta.parkkola@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Järvenpään toimisto

Wärtsilänkatu 61,
04440 Järvenpää

Pia Kuusinen
Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 739 5146
s-posti: pia.kuusinen@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Sanna Neiglick
Muistiohjaaja
Järvenpää, Kerava, Tuusula, Nurmijärvi
puh. 040 136 7977
s-posti: sanna.neiglick@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Raaseporin toimisto

Keskuskatu 65
10300 Karjaa

Hanna-Maria Bärlund
Muistiohjaaja
Raasepori, Siuntio, Kirkkonummi
puh. 0400 410 175
s-posti: hanna-maria.barlund@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Petra Karjalainen
Muistiohjaaja/Minneshandledare
Raasepori, Siuntio, Kirkkonummi, Inkoo, Hanko
puh. 0400 321 239
s-posti: petra.karjalainen@espoonmuisti.fi
Ruotsinkielinen Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.

Lohja, Vihti, Karkkila

Maija Hakala
Muistiohjaaja
Lohja, Vihti, Karkkila
puh. 040 752 7866 
s-posti: maija.hakala@espoonmuisti.fi
Muistikahvila- ja ryhmätoiminta, vapaaehtoistoiminta.